Föreningens expedition finns i föreningens klubbhus på området.

2024 är kontorets öppettider för medlemsärenden onsdagar jämna veckor, kl 18-19: 1/5 15/5 29/5 12/6 26/6 10/7 24/7 7/8 21/8

Samt söndagarna 8/9 22/9 6/10

 

Postadress: Koloniträdgårdsföreningen Skarpnäck, Vinthundsvägen 2, 128 62 SKÖNDAL

E-post allmänna frågor: kontoret@koloni-skarpnack.se

E-post styrelseärenden: styrelsen@koloni-skarpnack.se

Intresselistan har en egen e-postadress: intresselistan@koloni-skarpnack.se

 

Kontakta i första hand den funktion du vill nå:

Adressändringar            adressandringar@koloni-skarpnack.se

Byggnadsärenden            bygg@koloni-skarpnack.se

Dusch/bastu                     dusch@koloni-skarpnack.se

Ekonomi                          ekonomi@koloni-skarpnack.se

Fritidsgruppen                 fritidsgruppen@koloni-skarpnack.se

Fruktträd/parkträd           tradgruppen@koloni-skarpnack.se 

Historiskt material         historik@koloni-skarpnack.se

Inbrott                            inbrott@koloni-skarpnack.se

IT och hemsida                webbansvarig@koloni-skarpnack.se

Lekpark                           lekpark@koloni-skarpnack.se

Miljögruppen                   miljogruppen@koloni-skarpnack.se

Miljöstationen                 miljostation@koloni-skarpnack.se

Parkeringsavtal              parkering@koloni-skarpnack.se

Revisorer                         revisorer@koloni-skarpnack.se

Studiegruppen                 studiegruppen@koloni-skarpnack.se

Stugvärdar                       stugvard@koloni-skarpnack.se

Valberedning                   valberedningen@koloni-skarpnack.se

Väg och vatten                vag.vatten@koloni-skarpnack.se

Värderingsgruppen          vardering@koloni-skarpnack.se